Rusztowania - Jonas Scaffolding Sp. z o.o.

Rusztowania firmy Layher posiadają znak bezpieczeństwa "B" wystawiany przez niezależną od producenta i użytkownika, a więc w pełni obiektywną jednostkę certyfikującą.Czym jest RJS?

RJS Sp. z o.o. jest polsko-szwedzką firmą specjalizującą się w zakresie montażu i wynajmu rusztowań systemu Layher, wdrażającą innowacyjne rozwiązania konstrukcji rusztowaniowych. Systematycznie powiększamy zasoby magazynowe rusztowań podążając za najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez producenta, które pozwalają nam budować coraz bardziej skomplikowane konstrukcje. Stosowane przez nas rozwiązania techniczne pozwalają zapomnieć o słowie „problem”. Zadanie klienta kończy się w momencie wskazania obiektu do zarusztowania - resztą zajmujemy się my.

Oferowane przez nas rusztowania są powszechnie stosowane na elewacjach, przemyśle stoczniowym, papierniczym, energetycznym, drogowym jak i do montażu w pomieszczeniach, zbiornikach, kominach, układach przestrzennych. Ostatnie lata to intensywna współpraca z Gdańską Stocznią Remontową S.A. im. J. Piłsudskiego, gdzie montowaliśmy rusztowania w ekstremalnych warunkach na jednostkach pływających takich jak tankowce, statki pasażerskie oraz frachtowce, gdzie powierzchnie zarusztowań niejednokrotnie przekraczały 10 tys. m3. Od kilku lat wykonujemy konstrukcje rusztowaniowe dla przemysłu drogowego. W naszych realizacjach znalazły się odcinki Autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy-Toruń-Stryków, gdzie RJS Sp. z o.o. był głównym dostawcą rusztowań.

Korzyści w RJS?

Dzięki doświadczonej ekipie monterów oraz innowacyjnym rozwiązaniom systemu Layher jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane projekty zarusztowań w bardzo krótkim czasie. Wysoka jakość montowanych przez nas elementów sprawia, iż prace wykonywane na naszych rusztowaniach stają się bezpieczniejsze zarówno dla osób pracujących na rusztowaniach jak i dla osób przebywających w pobliżu rusztowania.

Gwarantowana jakość produktów „made in Layher” potwierdzona wszystkimi z możliwych dopuszczeniami oraz certyfikatami pozwala na bezpieczne prowadzenie prac na wysokości zarówno pod względem formalnym jak i technicznym.