Rusztowania - Jonas Scaffolding Sp. z o.o.

Rusztowania firmy Layher posiadają znak bezpieczeństwa "B" wystawiany przez niezależną od producenta i użytkownika, a więc w pełni obiektywną jednostkę certyfikującą.Rusztowania

Rusztowanie Allround - Konstrukcja na każdym obiekcie bez granic

Rusztowanie Allround popularnie zwane modułowym to unikalna technologia połączeń daleko przewyższająca konwencjonalne rozwiązania. Rusztowania te mają szeroki wachlarz zastosowań począwszy od zarusztowania zwykłych balkonów, przez skomplikowane konstrukcje zbiorników i innych obiektów w przemyśle, aż po budowy scen koncertowych. Montujemy te rusztowania głównie dla elektrowni, stoczni oraz przemysłu papierniczego. Rusztowanie, które odpowiada wszystkim wymaganiom związanym ze skomplikowaną architekturą I wysokimi wymaganiami bezpieczeństwa. Rusztowanie modułowe najczęściej wykorzystujemy do budowania konstrukcji wiszących. Zapraszamy do Galerii.

Rusztowanie Blitz (SpeedyScaf) - proste wejście na 80m

Rusztowanie Blitz, popularnie zwane rusztowaniem ramowym - elewacyjnym od lat jest wiodącym rozwiązaniem na rynku. Przy pomocy kilku podstawowych elementów umożliwia wykorzystywanie wyidealizowanych koncepcji dopracowanych w każdym szczególe. Jest to klasyczne rusztowanie, które zapewni Ci bezpieczną podstawę każdej pracy na wysokości. Mimo prostoty i szybkości budowy jest solidne, wytrzymałe, a dzięki konsolom i dźwigarom można obejść każdą przeszkodę.

Rusztowania Jezdne

Oferujemy rusztowania jezdne, które dzięki mobilności cieszy się dużym powodzeniem przy pracach wykonywanych wewnątrz dużych pomieszczeń. Wiele miejsca na materiały i narzędzia, spora powierzchnia poruszania się oraz stabilność gwarantują bezpieczeństwo pracy na wysokości .

Części i akcesoria

Systemy trybun i scen

Czy to festiwal w plenerze, koncert rockowy, wydarzenie sportowe, czy przedstawienie teatralne, Layher dzięki swoim rozwiązaniom scenowym i trybunowym jest w stanie zapewnić gwarancję sukcesu. Dzięki elastycznej technologii i pomysłowym elementom możesz zrobić coś zadziwiającego, zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.

Reklamy wielkoformatowe to najlepsza forma reklamy przy stosunkowo niskim budżecie. Oferujemy atrakcyjne miejsca takie jak starówki, centrum Warszawy , Gdańska oraz Olsztynie.

Drabiny

Bezkonkurencyjna jakość i perfekcyjne wykonanie zapewniają bezpieczeństwo i sprawiają, że drabiny Layher są sprawdzonym produktem w handlu i przemyśle. Idealna drabina do każdego celu - wykonana z aluminium lub drewna. Wybieraj z szerokiej gamy szczebli, stopni oraz szczególnych drabin.

Inne

Projektowanie

Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie do projektowania. W szybkim czasie jesteśmy w stanie dopasować rusztowanie, obliczyć ciężar rusztowania, jego koszt oraz zapewnić wydruk planów, by zapewnić bezpieczeństwo i bezproblemowy przebieg prac.

Wykorzystując potencjał RJS Sp. z o.o. zawsze możesz mieć pewność, że wspinasz się właściwą drogą.